Görüş Bildir

Mert Sarıçam, Hisarlar

04-05 Ağustos 2018 tarihleri arasında Otomotiv Sektöründe Uzmanlık eğitimine katıldım. Serbay Ceylan yönetiminde gerçekleşen eğitim bilgilendirici ve öğreticiydi. Çok teşekkür ederim. Kendisi ile başka bir eğitim de karşılaşmak dileği ile...

Orhan Özcivanoğlu, Beykent Üniversitesi

16-17 Aralık tarihlerinde katıldığım yalın üretim eğitiminden son derece memnun kaldım.

Erhan Yalçın, Yakın doğu üniversitesi

Katıldiğım yalın üretim egitimi çok verimli geçti kendime yatirim yapma konusunda guzel bir egitim oldu benim icin.

Cemre Mertoğlu, ODTÜ Kimya

21-22 Ekim 2017 tarihlerindeki laboratuvar uzmanlık eğitimlerine katıldım. Bilgilendirici ve öğretici bir eğitimdi. TSC akademiye teşekkürler.

Elif Yurdatapan, Hacettepe Üniversitesi-Kimya Mühendisliği

21-22 Ekim 2017 tarihinde Ankara'da yapılan GMP.GLP,GHP ve ISO 22716:2007 seminerlerine katıldım. İki günlük eğitim süresince kendime gelişimim açısından önemli şeyler kattığımı düşünüyorum. Okuduğum alanla ilgili ve gelecekte çalışabileceğim sektörlerle ilgili bilgiler edindim. Bu şekilde diğer eğitimlerinize de katılmayı düşünüyorum. Eğitimi bize sağlayan Serbay Ceylan' a teşekkür ediyorum.

Tuncay Gökmen, Kimya Mühendis

5-6 Ağustos 2017 tarihinde İstanbulda düzenlenen GMP, GLP, GHP ve ISO 22716:2007 eğitimlerine katıldım. Eğitim oldukça verimli, akıcı ve öğreticiydi. Aldığım bu eğitimin kendime ve mesleki hayatıma katkısı olacağını, beni bir adım öteye götüreceğine inanıyorum. Serbay Ceylan'ın etkili ve gercekten konulara hakim sunumuyla çok keyifli bir eğitim aldim. Teşekkürler Tsc ailesi...

Sena Aksoy, Ege Üniversitesi

29-30 Temmuz 2017 tarihinde İzmir'de gerçekleşen GLP, GMP, GHP, ISO 22716:2007 eğitimlerine katıldım ve eğitimi çok beğendim. İş hayatımda bu eğitimin işe yarayacağını düşünüyorum. Serbay Ceylan'a ve TSC çalışanlarına çok teşekkür ederim.

aylinnur kandemir, selçuk üniversitesi

İzmirde 29-30 Temmuz 2017 tarihinde düzenlediğiniz seminer (GLP, GMP, GHP, ISO 22716) eğlenceli ve öğreticiydi. TSC ailesine teşekkür ediyorum.

Sude Dönmez, Ege Üniversitesi

29-30 Temmuz 2017 tarihinde İzmir'de düzenlenen GMP, GLP, GHP ve ISO 22716:2007 eğitimlerine katıldım. Eğitim oldukça verimli, akıcı ve öğreticiydi. Aldığım bu eğitimin kendime ve mesleki hayatıma katkısı olacağını, beni bir adım öteye götüreceğine inanıyorum. Serbay Ceylan'ın enerjik sunumuyla çok keyifli bir eğitim oldu. Teşekkürler...

burak özkan, selçuk üniversitesi

Seminer (GLP,GHP, GMP, ISO 22716) çok eğlenceliydi şakalar eşliğinde ögretici bir egitim gördük TSC akademi ailesine çok teşekkür ediyorum.

Sevim tosun, Gaziosmanpaşa Üniversitesi

29-30temmuz izmir GMP, GLP, GHP, ISO22716 eğitimlerine katıldım. Gayet güzel ve verimli geçtiğini söyleyebilirim. Serbay Ceylan'ın eğlenceli,enerjik sunumuyla güzel bir eğitim oldu.

murat onay, Karabük Üniversitesi

Karabük'de verdiğiniz eğitim cidden paha biçilemez olarak niteliklerimiz kapsamında bizi zirveye ulaştırdınız bu konuda. TSC akademi ailesine teşekkürler.

FUNDA SOYDAŞ, Yalova Üniversitesi

8 Temmuz 2017 tarihinde ki yönetim sistemleri hakkındaki eğitiminize katıldım. Gerçekten çok bilgilendirici ve öğretici bir eğitimdi. Serbay hocamıza çok teşekkür ediyorum...

Cansu Keskinçivi, Kadir Has Üniversitesi

İstanbul'da gerçekleşen endüstri mühendisliği kariyer kampı etkinliğine katıldım ve çok memnun kaldım.

Elifnur özbakan , Ege üniversitesi

Bir beslenme ve diyetetik öğrencisi olarak üretim aşamalarındaki standartları ve olması gerekenleri öğrenmek keyifliydi. Çalıştığım pozisyonda bu bilgileri kullanmayı ve uygulamayı dilerim.

Murat TANDOĞAN, Karabük Üniversitesi

Karabükte verdiğiniz eğitimlerinize katıldım. Çok öğretici bir o kadarda eğlenceliydi benim için, ayrıca Serbay Beyin tecrübelerini aktarması da çok güzel oldu herşey için teşekkürler.

Ulvi Asadzade, Ankara Universitesi

Ankaradaki eğitiminize katıldım. Çok farklı ve güzel bir deneme oldu benim için. Teşekkür ederim

Teoman Bereket, Marmara Üniversitesi

İstanbuldaki eğitiminize katılmıştım,faydalı olduğunu düşünüyorum.Başarılır bir seminerdi ve güzel bir deneyimdi benim açımda,teşekkürler.

Minhai yıldız, Dokuz eylül üniversitesi

İzmirde düzenlediğiniz eğitimlerinize katıldım. Emeğiniz için teşekkürler güzel bir eğitim oldu.

Emine YILDIRIM, Dokuz Eylül Üniversitesi

25-26 Mart 2017 tarihinde İzmirde düzenlenen GMP, GLP, GHP, ISO 22716:2007 eğitimlerine katıldım. Serdar Ceylan hocamızın bize vermiş olduğu eğitim çok verimliydi, kendisine teşekkür ediyorum. Mesleğim için beni bir adım öne atacağına inanıyorum, teşekkürler.

Çiğdem Aslan , Tsc

İzmirde düzenlenen eğitimleriniz benim için güzel bir deneyim oldu, teşekkürler.

Çağla utku, Ege üniverstesi

İzmir de düzenlenen Yalın Üretim, güzel faydalı bir eğitimdi. Sadece sunumlara daha fazla görsel ve video anlatımları eklenmeli yazılı sunum çok fazla idi.

hasibe nur güler, dokuz eylül üni

25-26 mart 2017 tarihinde İzmir'de yapılmış olan eğitimin bir endüstri mühendisi adayı olarak bana büyük katkısının olduğunu düşünüyorum. Eğitmenlerden eğitim atmosferine kadar her şey çok iyiydi. teşekkürler

huriye, tsc

25-26 Mart İzmirdeki İyi Üretim uygulamaları, İyi Hijyen Uygulamaları kozmetikler ve iyi laboratuvar uygulamaları eğitimine katıldım.Çok memnun kaldım. Serdar Ceylan hoca işinde çok deneyimli ve tecrübeliydi ..Teşekkürler

Cansu Küçükpolat, TSC Akademi

25-26 mart 2017 tarihlerinde gerçekleşen GMP,GLP,GHP ve ISO 22716:2007 eğitimine katıldım. Mesleğime çok güzel bir katkısı olacağını düşünüyorum. Emeği geçen Serdar Hocamızın bize aktarımı,anlatımı ve donanımı çok iyiydi. Tsc akademi ailesine teşekkür ediyorum.

Zeynep can, Tsc

İzmirde düzenlediğiniz eğitimleriniz için Teşekkür ederiz.

Can berk yekedüz, Yekedüz ltd. Şti.

Teşekkürler güzel bir eğitim oldu bizim için

Emir GÜNGÖR, Atılım Üniversitesi

11-12 Mart tarihleri arasında Bursa'da düzenlenen IATF 16949 : 2016 , FMEA , APQP , PPAP , eğitimlerine katıldım. Çok güzel bir deneyim oldu.Kendime çok güzel bir donanım kattığımı düşünüyorum.Serbay Ceylan hocamıza çok teşekkür ederim.Kendisi gayet deneyimli,bilgili ve bilgilerini aktarma konusunda çok başarılıydı.

Salih Timuçin Kocaman, Fırat Üniversitesi

Elazığda IATF 16949: 2016 sertifika eğitimlerine katıldım. Gerçekten faydalı ve eğlenceli vakit geçirdim. Teşekkür ederim.

İlknur ÖZGALİP, Namık Kemal Üniversitesi/Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü

11-12 Mart tarihinde, İstanbulda gerçekleştirilen Laboratuvar Uzmanlık Eğitimlerine katıldım. Serdar hocamın anlatımı ve bizlere aktarımı çok iyiydi. Verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Sayın Serdar CEYLAN hocama ve emeği geçen herkese teşekkürler.

İrem Sapmaz, Bursa Teknik Üniversitesi/öğrenci

Katılmış olduğum otomotiv sektörü uzmanlık eğitimi çok verimliydi. En güzel yanı ise sektörden bire bir örneklerle eğitimin pekiştirilmiş olmasıydı. Emeğinize sağlık Serbay Hocam. TSC ailesine de sonsuz teşekkürler...

KADİR YILDIZ, YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ/MEZUN

BURSA'da IATF 16949 : 2016 , FMEA , APQP , PPAP , eğitimlerine katıldım. Serbay hocamın anlatımı ve bizlere aktarımı çok iyiydi. Verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Çağrı Durmaz, Sazcılar Otomotiv

Bursa'daki Otomotiv sektörü uzmanlık eğitimlerine katıldım ve Serbay Bey'in mesleki tecrübeleriyle özdeşleştirdiği anlatımı fevkaladeydi.

Sinan ZIVALI, Cü Otomotiv Mühendisliği

Mühendislik eğitimi alan biri olarak sertifika eğitimlerini fabrika veya üretim firmalarından örnekler verilerek bu kadar gerçekçi ve verimli anlatıldığını gördüğüm ve katıldığım için şanslıyım . Serbay Hocamıza Teşekkürler ..

İsmail ETİZ, Cumhuriyet Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği

Ankara'da IATF 16949 : 2016 , FMEA , APQP , PPAP , eğitimlerine katıldım. Serbay hocamın anlatım şekli ve bizlere aktarımı çok iyiydi. Verimli bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

ZEHRA YENİDENİZ, Çevre Mühendisi

4-5 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen IATF 16949:2016 eğitimine katıldım. Gerçekten beklentilerimin üzerinde faydalı ve keyifli iki günlük bir eğitim süreci geçirdim. Başta Sayın Hocamız Serbay CEYLAN'a ve bizden ilgilerini esirgemeyen TSC Akademi ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Faydalı bir eğitim süreci geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim.

SİNAN TÜRK, REKORPAN ISI CİHAZLARI SAN. TİC. A.Ş.

Beklediğimden daha keyifli ve faydalı bir eğitim oldu . Sn. Serbay hocamıza teşekkür ederim . Beklediğim diğer konulardaki eğitimleri iple çekiyorum .

Bilal TAŞKIN, Erkurt HOLDING

Çok faydalı ve akıcı bir eğitimdi. Eğitmen anlattıklarına fazlasıyla hakimdi, sorduğunuz konu sınırlarını aşan sorulara bile sıkılmadan cevap verdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Can ŞANLI, Atatürk Üniversitesi

4-5 Mart tarihlerinde Bursa'da yapılan "Otomotiv Sektörü Eğitimleri" eğitimine katıldım. FMEA,APQP, PPAP,IATF16949:2016 konularını bizlere çok güzel bir şekilde aktaran Serbay Hocamıza teşekkür ediyorum.

Emircan Baltacı, Öğrenci

4-5 mart tarihlerinde katıldığım otomotiv uzmanlık eğitiminde Serbay Ceylan hocamızın anlatışı canayakın ve anlaşılırdı. Kendisinden çok memnun kaldım. Bu ve bunun gibi eğitimlere katılmanızı tavsiye ederim. Başta Serbay Ceylan hocamıza ve TSC akademi ekibine teşekkür ediyorum.

Mehmet Alp ÜNAT, Öğrenci

Tsc akademinin düzenlediği 4-5 Mart otomotiv uzmanlık eğitimlerine katıldım. İlgl ve alaka üst düzeydeydi. Öncelikle Sayın Serbay CEYLAN Hoca'nın ve Tsc ekibinin bu konudaki yetkinliğinin çok iyi olduğunu gördüm. İlerleyen zamanlarda otomotiv sektötü için farklı eğitimlere de katılmayı düşünüyorum. Kendinizi geliştirmek ve farklı bir vizyon kazanmak için çok önemli bir fırsat. Bu sektördekilere kendilerini geliştirmeleri adına Tsc akademiyi öneriyorum.

Bekir KALKIN, Öğrenci

4 5 mart otomotiv uzmanlık eğitimlerine katıldım. Başta Serbay CEYLAN hocamızın ve ekibinin bize ve diger katılımcılara olan yaklaşımı samimi, eğitici ve verimliydi. Tsc kurumunun ve Serbay hocanın farklı otomotiv uzmanlık eğitimlerine yine katılacağım. Başta Serbay CEYLAN hoca ve tüm Tsc akademi ekibine teşekkür eder katılmak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim

Utku BULUT, Fırat Üniversitesi

25-26 Şubat tarihlerinde düzenlenen Fırat Üniversitesi Otomotiv Uzmanlık Eğitimlerine katıldım.Serbay hocamızın anlatımından çok memnun kaldım.Bu eğitimlere katılmanızı tavsiye ederim.Başta Serbay hocamız olmak üzere tüm TSC Akademi ailesine çok teşekkür ederim.

Murat ÖZEN, Fırat Üniversitesi

25-26 şubat tarihlerinde üniversitemizde düzenlenen IATF 16949 : 2016 OTOMOTİV KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, FMEA- HATA TÜRÜ VE ETKİLER ANALİZİ, APQP- İLERİ ÜRÜN KALİTE PLANLAMASI ve PPAP- ÜRETİM PARÇASI ONAY PROSESİ eğitimlerine katıldım. Aldığım bu eğitimlerin faydalı olacağına inanıyorum. TSC akademiye teşekkürler.

Gürkan ARICI, Fırat Üniversitesi/Otomotiv Mühendisliği

TSC Akademinin 25-26 Şubat tarihlerinde Elazığ ilinde organize edilen IATF 16949 : 2016 OTOMOTİV KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ, FMEA- HATA TÜRÜ VE ETKİLER ANALİZİ, APQP- İLERİ ÜRÜN KALİTE PLANLAMASI ve PPAP- ÜRETİM PARÇASI ONAY PROSESİ eğitimlerini aldım. Eğitimlerde ilk başta sürenin uzun olması beni tedirgin etmişti fakat TSC akademinin başarılı eğitmenlerinden Serbay CEYLAN beyin sunumlarıyla birlikte eğlenceli ve eğitici 2 gün geçirmiş olduk.Böyle bir fırsatı bizlere sundukları için hem TSC akademi hem Otomotiv öğrenci topluluğuna teşekkürlerimi sunarım.

Keskin hançer, Fırat üniversitesi

25 26 Şubatta düzenlenen IATF 16949: 2016 eğitiminize katıldım, çok faydalı bir eğitim oldu, emeği geçen herkese teşekkürler.

Sümeyya Nur YILDIRIM, Fırat Üniversitesi /Otomotiv Mühendisliği

25-26 Şubat tarihlerinde düzenlenen Elazığ Fırat Üniversitesi Otomotiv Uzmanlık Eğitimlerine katıldım. Eğitimden oldukça memnun kaldım.Eğitim sohbet havasında ve çok akıcı bir şekilde geçti. Serbay hocamızın anlatımı ile gerçekleşen bu eğitimlere herkesin katılmasını tavsiye ederim .

Bülent Çorumlu, Fırat Üniversitesi Otomotiv Müh.

25-26 Şubat 2017 tarihinde Elazığ-Fırat Üniversitesi'nde gerçekleşen eğitim programına katıldım.Eğitim konularını çok eğlenceli ve akıcı bir şekilde anlatan, öğrencilerin sıkılmalarına engel olmak için sürekli sohbet eden, tecrübelerini bizlere aktaran sn Serbay Ceylan beyefendiye ve TSC AKADEMİ'ye teşekkür ederim.

Yusuf Tekin, Fırat Üniversitesi

Hafta sonunda yapılan eğitim ile iş başvurularında, iş hayatında ve otomotiv alanında bir çok yeni ve güncel bilgiler öğrendik. Eğitim boyunca akıcı ve yakın olarak ilerleyen sohbetlerle yeni hedeflere sahip oldum. Eğitim programının düzenlemesinde emeği geçen herkese başta Serbay CEYLAN beyefendiye teşekkür ederim.

Ufuk Satık, Fırat Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği

25-26 Şubat tarihlerinde düzenlenen Elazığ Fırat Üniversitesi Otomotiv Uzmanlık Eğitimlerine katıldım.IATF 16949:2016 - FMEA - APQP - PPAP Eğitimlerini aldım ve çok memnun kaldım. Serbay hocamızın anlatımı ile gerçekleştirilen bu başarılı eğitimlere katılmak geleceği için bir adım atmak isteyen arkadaşlarıma tavsiye ederim.Çalışmalarından dolayı TSC Akademi ailesine ve Serbay CEYLAN hocamıza çok teşekkür ederim.

Muammer Ekenoğlu, Fırat Üniversitesi

25-26 Şubat tarihlerinde düzenlenen Elazığ Fırat Üniversitesi Otomotiv Uzmanlık Eğitimlerine katıldım. Eğitimden oldukça memnun kaldım.Eğitim sohbet havasında ve çok akıcı bir şekilde geçti. Serbay hocamızın anlatımı ile gerçekleştirilen bu başarılı eğitimlere imkanı olan arkadaşların da katılmalarını tavsiye ederim asla pişman olmazsınız. Çalışmalarından dolayı TSC Akademi ailesine ve Serbay CEYLAN hocamıza çok teşekkür ederim.

Atakan Samet Özdamar, Fırat Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği

24-25 Şubat tarihlerinde düzenlenen IATF 16949:2016 - FMEA - APQP - PPAP eğitimine katıldım. Güzel, eğitici ve eğlenceliydi. Serbay beye emeklerinden dolayı teşekkür ederim.

alperen durak, Fırat üniversitesi

25-26 Şubat Fırat Üniversitesin de yapılan Eğitimi aldım. Eğitim çok iyi ve eğlenceliydi. Serbay hocamıza teşekkürler. Herkese tavsiye ederim

Harun Cebe, Tsc

Elazığ firat üniversitesinde bütün oturumları dinledim o kadar akici dil kullanıldı ve iki gün boyunca hiç sıkılmadan hiç yorulmadan dinledim ve çok bilgi aldım çok teşekkür ederim umarım herkese nasip olur sizleri dinlemeyi

Mehmet Pusmaz, Cumhuriyet Üniversitesi Otomotiv Mühendisliği

18-19 Şubat Ankara Otomotiv Kalite Yönetim Eğitimlerine Katıldım. Eğitim Çok Samimi ve Diyalog Halindeydi. Örnekler ve Gerçek Hayattan Hikayeler Konuları İyi Anlamamı Sağladı Serbay Hoca Bu Konuda Çok Tecrübeli. TSC Akademi Profesyonel Olarak Olarak Bu Hizmeti Sunuyor.

Aslan KAÇAR, Amasya Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Makine Mühendisliği

18-19 Şubat tarihlerinde düzenlenen Ankara Otomotiv Uzmanlık Eğitimlerine katılımda bulundum. Eğitimden oldukça memnun kaldım. Serbay hocamızın anlatımı ile gerçekleştirilen bu başarılı eğitimlere imkanı olan arkadaşların da katılmalarını tavsiye ediyorum. Çalışmalarından dolayı TSC Akademi ailesine ve Sayın Serbay CEYLAN hocamıza teşekkür ediyorum.

ALİ KURT, MAKİNE MÜHENDİSİ

18-19 ŞUBAT ANKARA EĞİTİMİNE KATILDIM. 2 GÜNLÜK KALİTELİ BİR EĞİTİM OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. SERBAY BEY'İN SEKTÖR HAKKINDAKİ TECRÜBELERİNİN PAYLAŞIMI BENİ AYRICA MEMNUN ETTİ.

Hasan CAN, Karabük Üniversitesi -Otomotiv Mühendisliği

18-19 Şubatta Ankara 'da Serbay Bey tarafından verilen eğitim kesinlikle beklentilerimin üstündeydi. Serbay Bey ve Tsc ekibine teşekkür ederim.

Yasin KOÇ, SİVAS CÜ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ / ÖĞRENCİ

Ankara'da IATF 16949 : 2016 , FMEA , APQP , PPAP , eğitimlerine katıldım. Serbay hocamın anlatım şekli bizlere aktarımı çok iyiydi.Bizlere çok önemli bilgiler verdi ve eğitim sürecinde yaklaşımı çok iyiydi.Verimli bir eğitim oldu TSC akademi ailesine çok teşekkür ediyorum.

ÖZKAN KESKİN, Endüstri M

TSC Akademi eğitimlerinden çok memnun kaldım. Kesinlikle beklentilerimi karşılayan bir Eğitimdi. Emeği geçen başta Serbay Bey olmak üzere bütün ekibe teşekkür ederim :)

Mert Can Yavaş, Otomotiv Sektörü

Ankarada IATF 16949: 2016 eğitime katıldım. Hocamızın anlatımı çok güzeldi, teşekkür ediyorum böyle bir eğitim verdikleri için.

Melda Evrim Tablı, İstanbul Üniversitesi

11-12 Şubat'da İzmir'de katıldığım ÇEVKE 2017 eğitimi çok kaliteli ve yararlıydı. Serbay beyin eğlenceli anlatımıyla hiç sıkılmadan verimli bir eğitim süreci geçirdik. Teşekkürler

Sinem Malkoç, İstanbul Üniversitesi

İzmir Cevke 2017 egitimine katildim. Serbay hocamizin akici anlatimi ile guzel ve egitici iki gun gecirdik. Hocamiza ve TSC akademiye tesekkurlerimi sunuyorum. Imkani olan herkesin egitime katilmasini tavsiye ederim..

Beril Çataltepe , İstanbul Üniversitesi

Çevke 2017 İzmir eğitimine katıldım. Çok verimliydi ve Serbay hoca ile eğitim almak çok keyifliydi. İyi ki katılmışım :) Her şey için çok teşekkür ederim Serbay hoca ve ekibine.

Selin ulu, İstanbul üniversitesi

Gayet etkili bir eğitimdi.

Erdem Alkan, Süt ve Ürünleri Teknolojisi

5-6 Kasım 2016 Tarihinde İstanbul Taksim'de gerçekleştirdiğimiz ISO 22000,HACCP,BRC (Beslenme ve Gıda Zirvesi) programına katıldım.Eğitimler oldukça yararlı olması gereken bilgilerden oluşup verimli geçtiğini düşünmekteyim.Sunumları videolarla desteklerseniz daha da akıcı hale getirebilirsiniz.Teşekkürler

Tugce Nur Ozdel, Beslenme ve Diyetetik

7-8 Mayıs ta Ankarada gerçeklesen Beslenme ve Diyetetik zirvesi çok verimli ve mesleki anlamda etkiliydi. Organizasyon için TSC Akademi ve Hocalarımıza teşekkür ederiz.

dilek dönder, gıda teknikeri

21-22 martta İzmir'de düzenlenen gıda güvenliği seminerinde emeği geçen çok değerli Serbay ve Taner hocalarım konulara hakimiyetiniz ve samimiyetiniz ve de içten gülümseyişleriniz için çok teşekkürler... teşekkürler tsc akademi

yasemin URUÇ, ACT Tekstil

14-15 Mart 2015 de ISO 9001- ISO14001 - OHSAS 18001 eğitimine katıldı.Eğitim oldukça verimli geçti. fakat kurumla ilgili bir şikayetimi dile getirmek istiyorum. Sınav yerleri son dakika belli oluyor. Yada önceden belli olmuş olsa bile bana ve birkaç arkadaşıma ısrarla aramalarımız sonucu son dakika mesaj atıldı. Bu konuda daha hassas davranılmasını rica ediyorum.

SERAP EŞEN, düzen labaratuvarlar grubu

13-14.12.2014 tarihlerinde eğitim aldım Serbay hoca cok iyidi, iyiki katılmışım çok memnun kaldım.

Simge SEVİM, Hacettepe Üniversitesi

29-30-31 Ağustosta Ankara'da olan kurslarına katıldım. Hocalar ve diğer çalışan arkadaşların emeklerine sağlık. Hepsi tek kelimeyle harikaydı.Tüm çalışanlara ve eğitimi verenlere teşekkürler :)

Esra Barışık, Biyolog, Biyoloji Öğremeni

ISO 13485:2012 VE PCR eğitimlerini, Serbay ve Çiğdem Hocamdan almak keyifliydi. Çiğdem hocam PCR için verdiğiniz emek fark edliyordu. Her şey için teşekkür ediyorum. Sıkılmadan eğitimde bulundum. Farklı eğitim kurumundan da eğitim almıştım ama burada daha etkili olduğuna karar verdim. Aydın'dan Ankara'ya geldiğim için pişman olmadım.

elif balcı, biyolog, biyoloji öğretmeni

TSC Akademiyi ilk defa bu sene duydum ve 29-30-31 Ağustosta Ankara'da kurslarına katıldım. Hocalar ve diğer çalışan arkadaşların emeklerine sağlık. Hepsi tek kelimeyle harikaydı. Vakit bulabildiğim sürece diğer kurslarına da katılmayı çok isterim. Fazla söze gerek yok:) Her şey için teşekkürler.:)

ayşin özge süren, biyoloji bölümü öğrencisi

TSC yönetim sistemleri akademisinin Elazığ eğitimine katıldım başta bu eğitime katılmamıza vesile olan ESRA OMURTAK arkadaşıma teşekkürü bir borç bilirim çünkü hem meslek hayatımıza katkısı olacak olan eğitim ve sertifikaları almamızı sağladı. İlk başta sıkılır mıyım düşüncesi vardı tabi ki ama hocamız sayesinde zaman nasıl geçti anlamadım bile ... Başka eğitimleri dört gözle bekliyorum.

Aliye YILDIRIM, Biyolog, Biyoloji Öğretmeni

Nitelikli eleman olmanın şartı kendini eğitebilmekten geçer. Bu eğitimi en doğru zamanda ve en doğru şekilde yapmak da uzun uğraş gerektirir. Bazen yüzlerce sorunuza cevap verecek Elazığ temsilcisi Esra Omurtak ve Bursa dan Eğitim koordinatörü gibi sabırlı insanlara ihtiyaç duyarsınız. İşte ben bunların yani sıra birde egitimine, hayattaki duruşuna ve neşesine hayran olduğum Eğitmenim ile tanışma fırsatı buldum. Eğitim öncesi olan bütün endişelerimin gereksiz olduğuna eğitim başladıktan sonra ciddi anlamda karar verdim. İnşallah diğer eğitimlere de katılma fırsatım olur. Teşekkürler TSC ailesinin bütün üyeleri :)

Leyla Abdullahoğlu, Öğrenci

TSC Akademinin eğitimlerine sekiz ayda 3 kez katıldım. Üçünde de herhangi bir olumsuz davranış ile karşılaşmadım. Aksine eğitimcilerin ortama olan hakimiyetleri ve öğrencilere olan tavırları oldukça güzeldi. Eğitim itibari ile de tatmin olunup dönüyorsunuz evlerinize. Teşekkürler Tsc Akademi ve ailesi :)

Mehmet USLU, İş Güvenliği Uzmanı

22-23 Nisan 2014 Denizli\de düzenlenen ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO 10002 ve Temel Yönetim Becerileri Eğitimleri konularında bizlerle bilgilerini paylaşan Eğitmenimize ve bu eğitimlerin düzenlenmesini sağlayan TSC ailesine teşekkür ederim.

Onur Gerdan, Dokuz Eylül Üniversitesi

15-16 mart İzmir eğitimlerine katıldım,baştan sonra her şey çok samimi ve diyalog halindeydi.Sıkıcı olabileceği düşüncesiyle gitmiştim ama yanılarak eğitimi tamamladım :) herkese çok teşekkürler

Özer AKMAN, Kalekim A.Ş

Merhabalar TSC Yönetim sistemleri akademisine çok teşekkür ederim.15-16 Mart İst gerçekleşen ISO 9001:2008,ISO 14001:2004,OHSAS 18001:2007 ve 10002 Müşteri şikayetleri eğitimlerine katıldım.Eğitmenimizin anlatımıyla ve güzel örneklendirmeleriyle verimli eğitim süreci geçirdim.TSC internetten şans eseri buldum,Cenk Bey\in sayesinde tüm bilgilendirilmeleri ve ilgisi sayesinde kendimi eğitimde buldum Cenk beye ayrı olarak çok teşekkür ederim.Sizleri bundan sonra her zaman arkadaşlarıma örnek eğitim kurumu olarak göstermeyi borç bilirim.Teşekkürler TSC.ye

Esra Uğur, Süleyman Demirel Üniversitesi

TSC Yönetim Sistemleri Akademisi'nin 15-16 mart tarihli GMP / GLP / ISO 17025 Isparta eğitimlerini tesadüf eseri internette gördüm ve daha önce eğitimlerine katılmış arkadaşımın yoğun tavsiyesi üzerine de başvurdum. Okuduğum bölüm gereği verilecek eğitimler benim için ayrıca önemliydi. Gerek eğitmeniniz gerekse yapılan organizasyon çok iyiydi. Sadece eğitimde ayarlanan salon biraz basıktı ancak bunun tölere edilebilir bir faktör olduğunu düşünüyorum. Özellikle eğitmeninizin bizlere ek olarak CV konusunda vermiş olduğu önemli bilgilerin işime çok fazla yaradığını söylemeliyim. TSC akademiden Isparta'da verilecek eğitim sayılarını arttırmasını istiyorum. ISO eğitimleri, OHSAS, BRC gibi eğitimlerinizi ayarlarken ISPARTA'yı da unutmayınız :) Herşey için teşekkür ederim.

Aşkın Emine Yıldız, TSC akademi

TSC Yönetim Sistemleri Akademisine 15-16 mart 2014 yılında kahramanmaraş ta gerçekleştirilen ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 eğitimlerinize katıldım.Akıcı anlatımıyla ve güzel örneklendirmeleriyle verimli bir eğitim süreci sağlayan eğitmenimize, organizasyonla ilgili tüm bilgilendirmede o anda mutlaka yardımcı olan ve sorularımızı yanıtlayan Eğitim Temsilcisi Rukiye Ertürk\e, Eğitmenimize ve güvendiğim TSC ailesine çok teşekkür ederim. .Bu nedenle ve Cv imi zenginleştirmek için diğer eğitimlerinize de katılmayı düşünüyorum... Eğitmenimiz sayesinde de bugün onun yönlendirdiği bir firmaya cv mi gönderdim.İyi ki TSC Akademi var ... Çok verimli bir eğitim oldu.İyi ki eğitime katılmışım :)

Betül Kayalı, Dokuz eylül üniversitesi

15-16 Mart izmir eğitimleriniz çok güzel ve çok özenilmiştir. Başta bilgilendirmeden itibaren her konuda yardımcı olan Eğitim kordinatörünüze ve iki gün boyunca harika anlatımıyla Eğitmenimize hersey için teşekkürler. İzmirdeki diğer eğitimlerinizde görüşmek üzere TSC akademi :)

HÜLYA YILMAZ, süleyman demirel üniversitesi

Eğitmenimize ve TSC yönetim sistemleri akademisi çalışanlarına teşekkür ederiz. Eğitmenimizin engin tecrübelerinden faydalanma şansım olduğu için çok mutluyum. Başka eğitimlerde yeniden görüşmek dileğiyle.

Ayça Bilge YILDIZ, Hacettepe Üniversitesi

TSC Yönetim Sistemleri Akademisine 28-29 Eylül 2013 yılında Ankarada gerçekleştirilen ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 eğitimlerinize katıldım.Akıcı anlatımıyla ve güzel örneklendirmeleriyle verimli bir eğitim süreci sağlayan eğitmenimize, organizasyonla ilgili tüm bilgilendirmede o anda mutlaka yardımcı olan ve sorularımızı yanıtlayan Eğitim koordinatörüne, Cenk Selçuk beye ve güvendiğim TSC ailesine çok teşekkür ederim. Sertifikalarım eğitim sürecinde o gün çıkmamıştı bu süreçte Eğitim koordinatörü sağolsun yardımcı oldu, 2 gün sonra kargoyla evime teslim aldığımda eğitim kurumunun güvenilir olduğunu bir kez daha anlamıştım.Bu nedenle ve Cv imi zenginleştirmek için diğer eğitimlerinize de katılmayı düşünüyorum... Cenk bey sayesinde de bugün onun yönlendirdiği bir firmaya cv mi gönderdim.İyi ki TSC Akademi var ... Çok verimli bir eğitim oldu.İyi ki eğitime katılmışım...

aysuda altaş, biyoloji

Ankaradaki eğitimler için öncelikle aktardığı bilgiler için eğitmenimize ve tüm olanakları sağladığı ve ilgisi için cenk beye teşekkürler..

Nihal Guney, 19 mayis universitesi biyoloji bolumu

14 15 aralik ankara GMP GLP ISO 17025 ISO 22716 egitimlerinize katildim. Basta tsc akademi olmak uzere bize bugun egitim veren eğitmenimize ve bu egitime katilmamiza vesile olan ve sorularimiza geciktirmeden onemseyerek cevaplayan cenk beye cok tesekkurler. Son derece basarili bir egitimdi orneklerin anlaşılır ve guncel olmasi cok guzeldi. Emeginiz icin tesekkurler.

Sercan Şehirli, Uludağ Üniversitesi

Başta Serbay hoca olmak üzere tüm TSC çalışanlarının üstün kalite ve hizmet anlayışından dolayı teşekkür ederim.

UĞUR AVCI , BİYOLOG

26-27 Ekim tarindeki Trabzon eğitimine katıldım başta eğitim için bizleri bilgilendiren Gökhan bey ve Bahar hanıma ve eğitimde 2 gün boyunca bizleri hiç bunaltmadan, güzel anlatımıyla bilgiyi karşı tarafa aktaran hocamıza ve TSC Akademiye bu hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum başarılarının devamını diliyorummm. . . :)

Belgin Kurtoğlu, İşletme

05-06 Ekim İstanbul'da gerçekleşen İç Denetçi eğitiminize katıldım. Bunaltmadan öğrettiği, dikkatimizi kaybetmeden keyifle dinlettiği için Serbay hocamıza ve organizasyonda Cenk Bey'e çok teşekkür ederim. :) Başarılarınızın devamını dilerim.

DEMET KAÇAN, TOPLU ÜRETİM / GIDA

05 - 06 EKİM tarihinde İÇ DENETÇİLİK Eğitimine katıldım. Serbay Ceylan hocamıza da teşekkürlerimi iletiyorum Çok güzel bir eğitimci eğitici olduğunu düşünüyorum diğer arkadaşlar için de bana çok şey kattı çünkü. Ayrıca Cenk Selçuk bey e de teşekkürlerimi iletiyorum bizlere eğitimler hakkında bilgiler verdiği için ve bu organizasyonu hazırladığı için... Diğer eğitim günlerini bekliyoruz sizlerden :)

Nagihan ARSLAN, Kimyager

Sevgili TSC Akademi Ailesi :) 5-6 Ekim İstanbul' da yapılan ilk kez katıldığım iç denetçi eğitimlerinizden verim aldım ve memnun kaldım..İyiki de katılmışım..Özellikle organitazör Cenk Bey ' e canla başla her mesajıma dönmesi, gerektiğinde araması ve bilgilendirme çabası için çok teşekkür ederim..Egitimi esprileriyle keyiflendiren, verimli hale getiren, tecrübeleriyle yol göstermeye çalışan, bir eğiticiden çok bir abi edasıyla bizlere yakınlığını hissettiren Serbay Hocamıza da çok teşekkür ederim..Bir dahaki eğitimlerde görüşmek dileğiyle.. :)

mustafa meray, organize danışmanlık

28-29 Eylül İstanbul da yapılan kalite eğitimlerine katıldım..Sertifikasyon anlamında katılmadığım eğitimlerde, Serbay hocamızın tecrübesi ve bilgisi ile beraber çok güzel bir eğitim gerçekleşti..Bu haftasonu iç denetim eğitimlerinin de aynı şekilde geçeceğine eminim..Teşekkürler..

Ayşe Selda Yiğit, Biyoloji

21-22 Eylül tarihinde Mersin'de gerçekleşmiş olan eğitime katıldım.Bu kadar kısa sürede pek akılda kalıcı olmayacağını düşünüyordum.Ancak eğitmenimiz o kadar keyifle anlattı ki o keyif verilen bilgilerle daha da arttı.Çiğdem Hocamıza eğlenceli, samimi anlatımından dolayı ,böyle bir organizasyonla birçok kişiye ulaştıkları için de TSC akademiye teşekkürler..

Ziynet Gülnur Göksel, Biyoloji

Tsc Yönetim Sistemleri Eğitim Akademisi'nin Mersindeki eğitimine katıldım. Böyle bir eğitim aldığım için mutluyum, özellikle eğitimcimiz Çiğdem hocamı tanıdığım için çok mutluyum. Anlatımları çok güncel olaylardan örneklerle güzelleştirdi, tabiki de profesyonelliği tartışılamaz.Teşekkürler Çiğdem Hocam, teşekkürler TSC AKADEMİ.

Şirin SÜMBÜLLÜ, Gıda Mühendisi

TSC Yönetim Sistemleri eğitimlerine ilk kez 14-15 Eylül İstanbul eğitimlerinde katıldım. Serbay Hocamıza çok teşekkürler bizi sıkmayan eğlenceli anlatımından dolayı ve Cenk Bey' e teşekkürler eksiksiz organizasyonu için...Daha çok görüşeceğiz anlaşılan,kolay gelsin...

BELGİN KURTOĞLU, İşletme

İstanbul\da 14-15 Eylül tarihinde yapılan sertifika eğiitiminize katıldım. Gerçekten bu kadar keyifli, anlaşılır, akılda kalıcı olabileceğini tahmin etmemiştim. Hocamıza ve emeği geçen temsilcimize çok teşekkür ederim. Başarılarınızın ve süper eğitimlerinizin devamını dilerim :)

Belgin Kurtoğlu, İşletme

İstanbul'da 14-15 Eylül tarihinde yapılan sertifika eğitiminize katıldım. Gerçekten bu kadar keyifli, anlaşılır, akılda kalıcı olabileceğini tahmin etmemiştim. Hocamıza ve emeği geçen temsilcimize çok teşekkür ederim. Başarılarınızın ve süper eğitimlerinizin devamını dilerim :)

Hülya, SŪMBŪLLŪ

Istanbulda yapılan eğitimde Serbay hocamız ve eğitimi organize eden bilgilendiren Cenk Selcuk Beye teşekkür ederiz, çok faydalı bir eğitim oldu.

Gökhan Büyükpolat, Türkiye Biyologlar Platofrmu

Türkiyede Biyoloji Bölümlerinde Uygulamaya,Sektöre ve Mesleki Girişimlere Dayanan bir uygulama olmayışı ve bunun getirisinde böyle bir sertifika programlarının ülkemiz öğrenci ve mezunlarına açılmış olmasını takdir ve tebrik ederim.Umarım tüm biyoloji platformumuz ve biyologlarımız eğitimlerden en iyi şekilde faydalanır.Yararlı olması dileğiyle. Türkiye Biyologlar Platformu Başkanı.

Aysel Vatansever - İnsan Kaynakları Müdürü, SÖNMEZ LOJİSTİK A.Ş - SÖNMEZ BUSTAŞ AŞ

TSC eğitimleri ve yönetim sistemleri danışmanlığı firmamız için çok yararlı oldu. 5 yıldan beri TSC ile çalışıyoruz (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001). Çok memnunuz. Başarılarınızın devamını diliyoruz.

Burak Uygurçetin, Gaziantep Üniversitesi

25-26 mayıs tarihlerinde gaziantepte yapılmış olan eğitiminize katıldım.Bu süreç gerçekten güzeldi. Hocamız elinden gelenin en iyisini yaptı.Gerçekten teşekkürler.Bizde elimizden geldiğince kendisinden faydalandık.Teşekkürler iyi çalışmalar.

SERBAY CEYLAN, TSC

Bu alana katıldığınız eğitimlerle ilgili görüşlerinizi yazabilirsiniz.